Přehled zajímavých webů, blogů a firemních prezentací - prehledwebu.jld.cz

Diskuze, fóra, messengery

Kategorie internet - diskuze, fóra, messengery je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti internet - diskuze, fóra, messengery.

Určitě jste se již někdy setkali s tím, že jste chtěli se svými přáteli sdílet data na internetu. Tyto stránky Vám poradí, jak na to.
http://sdilenidat.webgarden.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: May 17, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Na těchto stránkách Sniperstarget najdete recenze a doporučení a upozornění na nejrůznější věci od her až po různé akce.
http://sniperstarget.wz.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: May 17, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Tento internetový magazín Vám přináší řadu článků o všem možném, o čem píší mladí lidé. Tito studenti se projevují a vyjadřují tak svůj názor na život a různé životní situace.
http://www.prectisito.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: May 17, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
R magazín je IT magazín a bulvár, který Vám přinese řadu zajímavých článků a informací o všemožném dění na internetu i mimo něj.
http://www.r-magazin.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: May 17, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Sniperstarget jsou super stránky o všem možném. Najdete zde různé diskuze, obrázky na plochu, hudbu, videa, programy a mnoho dalších.
http://sniperstarget.wz.cz/
(Kliknutí: 2; Přidáno: May 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Na těchto stránkách naleznete první české fórum o hře Balllefield 2. Zapojte se do diskuse i Vy. Nebo si jen tak na těchto stránkách počtěte.
http://battlefield2.cz/forum/
(Kliknutí: 2; Přidáno: May 19, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Na těchto stránkách najdete fórum o Downově syndromu. Rodiče zde radí jiným rodičům, jak se s touto nemocí vyrovnat a jak s ní bojovat, aby postižená osoba byla co nejšťastnější.
http://trisomie21.cz/forum/
(Kliknutí: 4; Přidáno: May 19, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupněKvalitní levné parfémy si vyberte u FM group Cosmetics - dodavatele kvalitních parfémů.